Zwycięstwo w konkursie kosmetycznym

11 czerwca 2021 r. w  Wielkopolskim  Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego odbył  się konkurs kosmetyczny stylizacji i makijażu  „Te szalone lata dwudzieste „.

W konkursie, który odbył się z zachowaniem ograniczeń sanitarnych wzięło udział siedem centrów z województwa wielkopolskiego, jedno z kujawsko-pomorskiego i jedna szkoła z powiatu konińskiego.

Słuchaczka naszej szkoły p. Alicja Pawlak  ucząca się na II roku technika usług kosmetycznych za wykonanie makijażu i stylizacji modelki zgodnie z trendami mody i makijażu z lat dwudziestych zdobyła I miejsce . W nagrodę otrzymała zestaw, na który składają się:  kurs kosmetyczny 1 dniowy w Beauty-Art Szkoła wizażu i stylizacji Beaty Małachowskiej w Poznaniu,    krzesło reżyserskie do wykonywania makijażu, kufer kosmetyczny  XXL oraz kosmetyki.

W imieniu Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego Pani Pauliny Stochniałek nagrody wręczyła p. Dorota Kinal- Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego wraz z dyrektorem Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  w Koninie p. Wojciechem Szymczakiem.