„Spotkanie z masażem – leczenie, pielęgnacja, odnowa biologiczna”

W dniu 6 lutego 2015r. słuchacze WSCKZiU w Rawiczu uczestniczyli w VI spotkaniu przedmiotowo – metodycznym zorganizowanym przez WSCKZiU w Gnieźnie, pt. „Spotkanie z masażem – leczenie, pielęgnacja, odnowa biologiczna” . Nasza szkołę reprezentowały Katarzyna Opatkiewicz, która przygotowała plakat na konkurs oraz Klaudyna Zaucha, która przedstawiła prezentację pt. Zatrzymaj czas – wykorzystanie złota w odnowie biologicznej. Wraz ze słuchaczkami w spotkaniu uczestniczyły dyrektor szkoły mgr Urszula Maćkowiak oraz nauczyciel mgr Beata Wojciechowska. Słuchaczki reprezentowały bardzo dzielnie naszą szkołę. Klaudyna uzyskała gromkie brawa za przygotowany temat, szczególnie cieszyło nas uznanie mgr Pawła Piątkowskiego, znanego fachowca w dziedzinie masażu. Kasia Opatkiewicz zajęła 5 miejsce w konkursie plakatowym, otrzymując w nagrodę książki z dziedziny masażu. Spotkanie było bardzo ciekawe, między innymi wysłuchaliśmy prelekcji na temat: Masażu gorącymi kamieniami, bańką chińską, szklanymi kulami, postępowania po mastektomii i wiele innych jeszcze ciekawych tematów połączonych z pokazem.