Targi edukacyjne Absolwent

TARGI EDUKACYJNE ABSOLWENT

      TARGI EDUKACYJNE ABSOLWENT – 11 edycja
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania tegorocznych XI Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2013, które odbędą się w 4 miastach:

edycja LUBUSKA
• 5-6 marca 2013r. w Gorzowie Wielkopolskim w hali AWF przy ul. Słowiańskiej
• 12-13 marca 2013r. w Zielonej Górze w hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Świętych Cyryla i Metodego

edycja WIELKOPOLSKA
• 19 marca 2013r. w Pile w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego 90
• 26 marca 2013r. w Lesznie w hali ZST przy ul. Narutowicza 74

WYSTAWCY

Impreza ma na celu zapoznanie młodzieży i przyszłych studentów z ofertą edukacyjną wraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju. Podczas targów będzie można uzyskać niezbędne informacje o zasadach rekrutacji w bieżącym roku oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące uczelnie i szkoły.

Swoją ofertę zaprezentuje w każdej z edycji ponad 100 wystawców: – szkoły wyższe, politechniki, uniwersytety; – szkoły policealne, pomaturalne, ośrodki i instytuty szkoleniowe; – szkoły ponadgimnazjalne: licea, technika, szkoły zawodowe; – szkoły językowe, ośrodki językowe, certyfikacyjne, kulturalne.

Ważnym elementem imprezy są Targi Pracy i Kariery. Wydarzenie to organizowane jest z myślą o młodzieży rozpoczynającej karierę zawodową, osobach pracujących zamierzających zmienić pracę oraz osobach bezrobotnych poszukujących zatrudnienia.

ODWIEDZANIE TARGÓW PRZEZ MŁODZIEŻ SZKOLNĄ

Targi ABSOLWENT co roku odwiedzają tłumy młodzieży gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej i studentów. Szeroka oferta kształcenia na różnych szczeblach zachęca do przyjścia na imprezę. Targi ABSOLWENT 2012 odwiedziło 10.000 osób !!! Młodzież szkolna odwiedza targi w grupach zorganizowanych z wychowawcami wg ustalonego harmonogramu. Wstęp na imprezę będzie dla wszystkich zwiedzających bezpłatny. Targi czynne będą w godzinach od 9.00 do 14.00.

HAPPENING ABSOLWENT 2013

Targi ABSOLWENT to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również możliwość znalezienia drogi rozwoju osobistego, rozwijania talentów i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu. Tradycją targów są prezentacje klubów sportowych, szkół tańca, studiów fitness, domów kultury, stowarzyszeń artystycznych w ramach HAPPENINGU ABSOLWENT 2013.

Program Happeningu ABSOLWENT obejmuje nie tylko pokazy sportowe i występy artystyczne. Happening to również prezentacje szkół, podczas których uczniowie i studenci prezentują zdobyte w placówkach kształcenia umiejętności, bądź zdolności artystyczne. Na scenach targowych odbędą się pokazy interaktywnych doświadczeń, występy grup tanecznych, pokazy sportowe: sporty walki, joga, fitness, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu, makijażu oraz wiele innych.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej targów: www.absolwent.targi.pl

BIURO TARGÓW ABSOLWENT
Metro-Gewert Organizacja Imprez
95 735 04 41
95 720 20 51
e-mail: absolwent@metrogewert.pl