Miejsce na podium w konkursie

15 czerwca 2020 r. w  WSCKZiU w Koninie odbył  się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego konkurs: Indywidualne  stylizacje paznokci – „Świat w bajkach Walta Disney’a”

Pandemia koronawirusa i obowiązujące przepisy epidemiczne spowodowały przeniesienie konkursu w świat wirtualny z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych. Uczestnicy przesłali do organizatorów  film dokumentujący przebieg wykonania zadania i zdjęcia efektów końcowych – paznokci ozdobionych lakierami hybrydowymi i materiałami zdobniczymi  zgodnie z tematem konkursu. Po przesłaniu protokołów z każdej ze szkół biorących udział w konkursie i podliczeniu głosów, Pani Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Dorota Kinal  ogłosiła wyniki on-line oraz pogratulowała w imieniu Pani Wicemarszałek Marzeny Wodzińskiej kreatywności i zaangażowania, życzyła powodzenia i wykorzystania talentu oraz umiejętności w przyszłej pracy.

Stylizacja paznokci nawiązująca do zimowych klimatów z bajki  „Kraina Lodu” oraz postaci sympatycznego bałwanka Olafa w wykonaniu naszej słuchaczki Anity Pazoły z kierunku Technik Usług Kosmetycznych zdobyła III miejsce.

Gratulujemy pomysłu i zdobytego miejsca.