Uroczystość zakończenia Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego Opiekuna medycznego

W dniu 28 kwietnia 2018 roku w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu odbyło się spotkanie podsumowujące kształcenie na Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym Opiekuna Medycznego. To już po raz czwarty, bardzo zgrany zespół ludzi ukończył ten kurs. Panie podczas trwającego siedem miesięcy kształcenia zdobyły wiedzę oraz umiejętności niezbędne w opiece nad osobą chorą                i niesamodzielną, które pozwolą im podjąć pracę w placówkach opiekuńczych na terenie kraju  oraz za granicą.

Dyrektor Centrum mgr Urszula Maćkowiak wręczyła kursantkom zaświadczenia ukończenia Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego oraz przekazała im gratulacje i życzenia.

W uroczystości uczestniczyli słuchacze z kierunków kształcenia: Technik Usług Kosmetycznych, Opiekun w Domu Pomocy Społecznej, Technik Masażysta  oraz Terapeuta Zajęciowy.

Życzymy naszym absolwentkom dalszych sukcesów zawodowych i oczywiście zdanych egzaminów w czerwcu, formalnie wieńczących kształcenie w zawodzie.