Rawickie Targi Edukacyjne i Targi Pracy

W dniu 21 marca 2014 r. Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego uczestniczyło w XII Rawickich Targach Edukacyjnych i Targach Pracy.
Nauczyciele oraz słuchacze Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu opowiadali o warunkach nauki w naszej szkole, przekonywaliśmy, dlaczego warto uczyć się w rawickim Medyku.
W czasie spotkania nauczyciele i słuchacze zapoznawali wszystkich chętnych z naszą ofertą edukacyjną. Rozdawaliśmy gadżety reklamowe naszej szkoły, nasi słuchacze z wydziałów: Technik Masażysta oraz Ratownik Medyczny wykonywali masaż leczniczy, przeprowadzali pokazy reanimacji, pierwszej pomocy, mierzyli ciśnienie wszystkim chętnym, natomiast Terapeuci Zajęciowi prezentowali swoje wyroby wykonane na zajęciach.